Działki w Bielsku Białej

Miasto Bielsko Biała pełne jest możliwości w realizowaniu siebie oraz możliwości korzystania z natury, czy kultury 

Szczyrk

Miasto Szczyrk jest pełne możliwości wypoczynku aktywnego w górach, czy w samej miejscowości.

Działki w Czechowicach Dziedzicach

Oferowane nieruchomość zlokalizowane są w pobliżu budynków użyteczności publicznej, sklepów, przystanków komunikacji MZK oraz dróżek leśnych, lasów, polan, idealnie nadających się do turystyki pieszej czy rowerowej. 

Działka w Nieledwi

W pobliżu oferowanych działek gruntowych znajdują się polany oraz las. Z działek roztaczają się widoki na Baranią Górę oraz okoliczne góry oraz Beskidy Słowackie. W pobliżu działek jest miejsce z którego można podziwiać Tatry.

 

Działki w Soblówce

Z racji że nieruchomość zlokalizowana jest w górach, dróżki leśne wokoło są o łagodnym nachyleniu, idealne do turystyki pieszej czy rowerowej, a zimą można korzystać z nart biegowych. Sąsiedztwo lasu pozwala poczuć jak naprawdę odpoczywa się na łonie natury. W pobliżu nieruchomości wystawionej na sprzedaż płynie potok, jest usytuowany w malowniczym miejscu.

Działki w Istebnej

Działka wystawiona na sprzedaż idealnie nadaje się do wypoczynku dla osób szukających ciszy oraz widoków zapierających dech wiosną, latem, jesienią, zimą. 

Działki w Hucisku

W pobliżu przedmiotowych działek usytuowany jest:

  • dąb objęty ochroną prawną,

  • cis objęty ochroną prawną,

  • jak również wiele drzew

dających działką wiele uroku i możliwości wypoczynku w otoczeniu przyrody, zapewniając każdemu właścicielowi możliwość zarówno wypoczynku aktywnego, jak i wypoczynku na łonie natury.

Działki w Stryszawie

W pobliżu przedmiotowych działek usytuowane są:

  • strumienie i wodospady

  • wiele drzew

  • liczne szlaki turystyczne

​dające wiele uroku i możliwości wypoczynku w otoczeniu przyrody, zapewniającej każdemu właścicielowi możliwość zarówno wypoczynku aktywnego, jak i wypoczynku na łonie natury.

Lachowice - Stryszawa

W pobliżu przedmiotowych działek usytuowany jest:

- dąb objęty ochroną prawną,

- cis objęty ochroną prawną,

- jak również wiele drzew

oraz z działki roztaczają się widoki na:

- Pilsko

dających działką wiele uroku i możliwości wypoczynku w otoczeniu przyrody, zapewniając każdemu właścicielowi możliwość zarówno wypoczynku aktywnego, jak i wypoczynku na łonie natury.

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now